Stavebnictví

partnerské webové stránky

Kontaktovat
firmu
Poslat
poptávku

Oplocení

Řešíte oplocení pro Váš dům a pozemek? Vybíráte mezi různými druhy materiálů a plotových systémů? Nechte si poradit přímo od výrobce. Moravskoslezské drátovny jako přední výrobce plotů a pletiva v ČR Vám nabídne oplocení na míru a za tu nejlepší cenu. Nabízí kompletní řešení od návrhu až po montáž plotů včetně servisu. Nechte si nacenit oplocení ještě dnes.

Nákladní autodoprava

Přesuny stavebních materiálů vozy Iveco a Man s hydraulickou rukou. Dobré ceny a držení termínů. Více na webu Ramstav - Nákladní autodoprava Ostrava. V případě zájmu o nákladní autodopravu nás neváhejte kontaktovat a zašlete nám konkrétní poptávku emailem nebo prostřednictvím poptávkového formuláře.

Tepelná čerpadla

Potřebujete kvalitní a přitom levné tepelné čerpadlo vzduch-voda nebo země-voda do svého nového domu? Zastupujeme celou řadu značek, poradíme Vám a doporučíme nejvýhodnější řešení. Nabízíme tepelná čerpadla levně. Dodáváme tepelná čerpadla pro Opavu, Ostravu, Bohumín, Havířov, Karviná, Frýdek-Místek, Český Těšín. Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci.

Lešení

Pronájem lešení všech typů - fasádní rámové lešení, trubkové lešení, průmyslové a pojízdné hliníkové lešení. To vše skladem v dostatečném množství pro Vaši stavbu. Máme dobré ceny, lešení Vám přivezeme přímo na stavbu pomocí vozu s hydraulickou rukou. Lešení Ostrava, Opava, Frýdek-Místek, Karviná, Havířov aj.

Stavební firma

Stavební firma TIMO INVEST Group s.r.o. se sídlem v Ostravě se zabývá veškerými aktivitami spojenými s pozemním stavitelstvím. Stavební firma v Ostravě TIMO INVEST vznikla jako další divize již zavedené stavební firmy TIMO profistavby s.r.o., která je na trhu témeř 20 let. Jsme specialisté na zateplení domů, nízkoenergetické domy v Ostravě, okna a dveře - hliník, plast, dřevo. Stavební firma TIMO INVEST Vám pomůže realizovat Vaši vysněnou stavbu, ať už rodinný nízkoenergetický dům, chatu, či komerční projekt.

Plastová okna

Firma Timo profistavby nabízí kvalitní plastová okna, dřevěná euro okna, hliníková okna, interiérové dveře, garážová vrata za skvělé ceny. Najdete u nás plastová okna značky RI OKNA české výroby. Napište nám do emailu vaši poptávku a ještě tentýž den budete mít k dispozici kompletní kalkulaci plastových oken, také dřevěných nebo hliníkových. TIMO profi stavby - specialisté na plastová okna Ostrava

Kuchyně

Zabýváme se zakázkovou výrobou klasických, moderních i retro kuchyní a nábytku již přes 10 let. Samozřejmostí jsou komplexní služby, od grafického návrhu, přípravných prací, zajištění instalací, montáže, dodávky spotřebičů všech značek, výroby nábytku až po jeho profesionální montáž. Nabízíme kvalitní kuchyně v Ostravě a okolí - vše na míru. Designové kuchyně za skvělé ceny.

Vestavěné skříně

Zakázková výroba vestavěných skříní. Komplexní služby od vyměření, přípravných prací, výroby jednotlivých částí skříní až po jejich profesionální montáž. Moderní vestavěné skříně v Ostravě a okolí - vše na míru. Designové vestavěné skříně za skvělé ceny.

Stěhování

Team zkušených stěhováků vám pomůže se stěhováním v rámci celé ČR. Pro stěhování na Moravě kontaktujte Nejlevnější stěhování, které stěhuje např. města Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Havířov, ale realizuje také stěhování v Brně. Pro Střední Čechy je kvalitní firma Stěhování Zdenda, která zajišťuje stěhování pro města jako Příbram, Benešov, stěhování Rakovník, Kladno, nebo také stěhování Plzeň.

 

 

Přehled
služeb

SádrokartonyRekonstrukce
Půdní
vestavby
Elektro
práce
Zateplování
fasád
Zednické
práce
Zámková
dlažba
Podlahy

Zavolejte nám třeba hned

+420 775 719 019

Pomůžeme Vám...