Zateplování fasád

vnější tepelně izolační systémy Stomix a Baumit

Kontaktovat
firmu
Poslat
poptávku

Proč zateplovat?

Zateplení v zimě brání úniku nákladného tepla, v létě přehřátí obvodových zdí a interiéru.  Tím se šetří náklady na energii pro vytápění i na klimatizaci. Po celý rok je tím nejpřirozenějším způsobem zajištěno příjemné vnitřní klima, zásadně sníženo riziko výskytu plísní a obvodové stěny jsou chráněné před nadměrnými tepelně dilatačními pohyby i povětrnostními vlivy. Díky nižší tloušťce obvodové konstrukce pak lze při stejném obrysu získat větší užitnou plochu (např. až 4 m2 při cca 200 m2 zastavěné plochy). O snižování emisí CO2 ani nemluvě.

Zateplení s polystyrenem

Zateplovací systém na bázi polystyrenových izolačních desek představuje nejrozšířenější řešení zateplení v České republice i celé Evropě. Systém je vhodný pro všechny, kteří hledají kvalitní zateplení za přijatelnou cenu.

zateplení polystyrenem

Zvýšený tepelný odpor vede k okamžitému výraznému snížení nákladů na vytápění a návratnost investice do zateplení je velmi rychlá. K výhodám systému patří nízké přitížení konstrukce budovy a relativně nenáročné provedení zateplení. Předností fasádního polystyrenu je malá hmotnost, velmi nízká nasákavost, snadná opracovatelnost a schopnost dýchat.

Zateplení s minerální vlnou

Zateplovací systém s tepelnou izolací z minerální vlny lze použít bez jakýchkoli požárně technických omezení, a to i ve výškách nad 22,5 m. I tento systém samozřejmě disponuje všemi certifikáty a lze jej přizpůsobit na míru stavbě a požadavkům investora. Kamenná (minerální) i skelná vata jsou vyrobeny z přírodních zdrojů. Zateplení minerální vlnou poskytuje komfortní a velmi efektivní techniku zateplování budov, kdy se docílí snížení spotřeby energie za topení

Špičkové zateplení Baumit Resolution

  • jedinečné tepelně izolační vlastnosti
  • maximální úspora podlahové plochy
  • ideální pro nízkoenergetický a pasivní dům  

zateplování fadád baumit

Zateplovací systém Baumit Resolution má téměř dvakrát vyšší izolační schopnosti než běžné zateplovací systémy z polystyrenu nebo minerální vlny. Používá se proto u budov s maximálními požadavky na tepelně izolační parametry obvodových konstrukcí, jako jsou pasivní a nízkoenergetické domy. Díky menší celkové tloušťce zateplovacího systému se ušetří na klempířských konstrukcích a zvětší se užitná plocha domu i zahrady.

Zateplování se vyplatí

Panelové i rodinné domy procházejí rozsáhlými rekonstrukceni a dostávají nové mnohdy barevné kabáty z různých typů fasád. Důvodem není jen změna estetická, ale v první řadě potřeba snížit výdaje za bydlení pomocí úspory energií. Jedním z mnoha způsobů, jak ušetřit za vytápění je zateplení domu fasádou.

Obraťte se na profesionály v oboru a my vám pomůžeme ušetřit, vždyť zateplením domu snížíte výdaje až o 40 %, u panelových domů pak až 60 %. A to už se vyplatí.

Přehled
služeb

SádrokartonyRekonstrukce
Půdní
vestavby
Elektro
práce
Zateplování
fasád
Zednické
práce
Zámková
dlažba
Podlahy

Zavolejte nám třeba hned

+420 775 719 019

Pomůžeme Vám...